Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 136035

Intencje

Intencje Mszalne

              20.03. – 26.03.2017 r.

Poniedziałek – 20.03. – św. Józefa.

6.30. 1. Śp. ks. Józef Kołodziej i Józef Kołodziej. 

         2. Śp. Anna Miałszygrosz od córki Marii w 7 dzień po śmierci. 

7.00.  Śp. Alojzy Kuchta kolejna rocznica śmierci i żona. 

16.30. Śp. Janina Banachowska od Mieczysława Dubiela. 

15.00. Półrzeczki, Śp. Józef Kuczaj z okazji imienin od syna Jerzego z rodziną.

 

Wtorek – 21.03.

6.30. 1. Za zmarłych z rodziny Rapaczów i Bolisęgów. 

        2. Śp. Józef i Maria Krawczyk i syn Jan.

7.00. 1. Śp. Janina Banachowska od Anny Szyrszeń i rodziny Wątor. 

        2. Śp. Janina Banachowska od Heleny Hochół. 

15.00. Wilczyce, Śp. Józefa/ona/ i Jan Wojciechowski.

 

Środa – 22.03. 

6.30. 1. Śp. Janina Tomasz Kubowicz.  

         2. Śp. Janina Banachowska od Jana i Janiny Bielskich. 

7.00. 1. Śp. Janina Banachowska od Władysława i Kunegundy Drzyzga.  

         2. Śp. Janina Banachowska od Andrzeja Kuchta z rodziną.

16.30. Śp. Maria, Helena, Józef Kołodziejczyk. 

 

Czwartek – 23.03.

6.30. 1. Śp. Wojciech i Maria Mysza w rocznicę śmierci.

         2. Śp. Wiktoria Sabura. 

 7.00. 1. Śp. Janina Banachowska od Ewy i Jana Drożdż.

          2. Śp. Janina Banachowska od Doktor Warszawskiej.

15.00. Chyszówki, Śp. Józef Smoleń 20 rocznica śmierci.

 

Piątek – 24.03.                                                     

6.30. 1. Śp. Janina Banachowska od Władysława Michałek.  

        2. Śp. Janina Banachowska od Elżbiety i Ludwika Żak.

7.00. Śp. Janina Banachowska od Leszka Cholewy. 

16.30. Śp. Anna Kulig od córki Małgorzaty z rodziną. 

8.00. Chyszółwki, Śp.Maria Lampart od rodziny Gąsior. 

10.00. Półrzeczki, Śp. Kazimierz Węglarz od Stanisława Rapacza.

16.00. Wilczyce, W intencji Bogu wiadomej.

 

Sobota – 25.03.

6.30. Sławomir Rapacz 18 rocznica urodzin/dz-bł/.

7.00. Śp. Jan Jania od Marii Zawada. 

12.00. Za chorych naszej   parafii.

16.30. Śp. Katarzyna i Szymon Brzeń oraz Helena i Szymon Lach. 

8.00. Chyszółwki, Śp. Maria Lampart od Marii Dawiec z rodziną. 

10.00. Półrzeczki, Śp. Kazimierz Węglarz od Stefana Michór.

16.00. Wilczyce, Śp. Wojciech Palkij od córki Anny z rodziną.

 

 Niedziela – 26.03.

7.00.  Śp. Władysław Sołtys od syna z rodziną. 

8.30. Śp. Stefan Kuchta 5 rocznica śmierci. 

11.00.  Śp. Aniela Smoleń.

16.00. Śp. Adam i Kunegunda Smoleń od rodziny Papuzińskich. 

9.45. Wilczyce, Śp. Krzysztof Michór.

13.30. Chyszówki,  Śp. Maria Lampart od oś. Gdowicze.                                    

 

14.30. Półrzeczki, Za parafian.               

 

Facebook